Adana, Mahfesığmaz Halı Yıkama

adana mahfesigmaz mahallesi hali yikama

Adana, Mahfesığmaz mahallesi halı yıkama şirketi TemizlikBu olarak, 7/24 kesintisiz servis aracı ile profesyonel halı temizleme hizmeti sunmaktadır. Adresinizden alınan halılar, 5 iş günü içinde tekrardan adresinize teslim edilir. TemizlikBu personelleri, bu süre zarfında sizinle sürekli iletişim halinde olacaktır.

Fabrikasyon sistemle işlem gören halılarınız %99 temizlik seviyesine ulaşır. Böylelikle ayak sağlığı ile bebeklerinizin el sağlığı, TemizlikBu ile koruma altındadır. Siparişlerinizi sabırla bekliyor ve size Adana, Mahfesığmaa mahallesinde halı yıkama hizmetini kurumsal olarak size sunalım.

Size son olarak şunu demek istiyoruz: Adana’da hiç bir halı yıkama firmasının yapmadığı bir işlemi uyguluyor, Halı teslimatı esnasında en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istiyoruz.

Siz evinizin keyfini çıkarın, biz ise Adana Mahfesığmaz mahallesi halı yıkama hizmetini sorunsuzca sunalım.

Mahfesığmaz Halı Yıkama Fiyatları

Halı Cinsi (A↓Z)BirimTeslim SüresiFiyatı
Makine halısıM23~5 Gün6 TL
Afgan halısıM23~6 Gün20 TL
Antika halıM23~6 Gün20 TL
Bünyan halıM23~6 Gün10 TL
El dokuma halıM23~6 Gün10 TL
El dokuma kilimM23~6 Gün10 TL
HalıfleksM22~4 Gün5 TL
Isparta halıM23~6 Gün10 TL
İran (Acem) halısıM23~6 Gün20 TL
Patchwork (Dijital) halıM22~4 Gün5 TL
Plastik kaymaz halıM22~4 Gün5 TL
Step halıM23~6 Gün6 TL
Şagi (Shaggy) halıM23~6 Gün6 TL
Yün halıM23~6 Gün10 TL
adana en iyi hali yikama

Adana, Mahfesığmazda uygulanan halı yıkama hizmetinin fiyat tarifeleri metrekare (M2) birimi üzerinden hesaplanır. Toplam tutar siparişiniz esnasında kapınızda belirlenir. Halı yıkama fiyatlarına Servis ücreti, K.D.V. ve diğer tüm işlemler dahildir. Sağlıklı bir halı temizleme hizmeti almanız durumunda, halı temizlik ücretlerini elbette ki araştıracaksınız. Bu neticede size tavsiyemiz; Müşteri yorumu olan işletmeler bulmanız olacaktır.

TemizlikBu, bir ev hanımının Adana halı yıkama fabrikasından beklentisi ne/neler ise saygılı bir biçimde karşılamaya hazırdır.

Mahfesığmaz Halı Yıkama Tavsiye

Adanalı ev hanımları bir defa dahi olsa halı yıkamacılar tarafından mutlaka hüsrana uğratılmışlardır. Çünkü, 20.000 TL’si bulunan vasıfsız biri bile halı yıkama firması kurabiliyor. Makinenin yaptığı: toz alma, yumuşatma, leke çıkarma, kurutma, paketleme gibi tüm işlemleri manuel yapıyor. Kontrolsüz bir şekilde insan gücünün yettiği kadarınca temizlenen halılarda asla hijyene rastlanamaz.

Bu durumda müşterilerimize şu şekilde bir açıklama yapmak durumunda kalıyoruz: Ev hanımlarının çekmiş olduğu videoları @temizlikbu Instagram hesabımızdan izleyebilirsiniz.

adana en iyi hali temizleme

Mahfesığmaz Halı Yıkama Tarihçemiz

TemizlikBu, Adana’nın teknoloji ve hijyen bakımından en büyük ve gelişmiş halı yıkama/temizleme tesisine sahiptir. Müşterilerimizin %92’si hizmetimizi oldukça beğeniyorlar. Geriye kalan kısmı açıklayacak olursak; Diğer müşterilerimizi düşünmeden tamamen butik hizmet isteyenler ve halıdan çıkması mümkün olmayan lekeleri çıkarmamızı isteyenler. Bu oranı sizin takdirinize bırakıyoruz.

Halı yıkama uzmanlığımız bundan 20 sene öncesine dayanıyor. Artık hangi halının hangi yöntemle yıkandığını biliyoruz. Her ne kadar da bütün işlemleri makineler yapsa da Adana Mahfesığmaz mahallesi halı yıkama hizmetinde ustalarımızın derin bilgileri ve tecrübeleri konuşuyor. Zaten bu anlatılanları, halılarınızı açtığınızda birebir yaşamış olacaksınız.

Mahfesığmaz Halı Yıkama Hizmetimize Neler Dahildir?

Aşağıda belirtilen liste, TemizlikBu ile aranızda olan/olacak hizmetin bütün aşamalarını içerir.

  • Halı Alımı: Halılarınız, adresinizden ücretsiz servis aracımızla alınmaktadır.
  • Tesisteki İşlemler: Leke kontrolü, çırpma, yıkama, kurutma, paketleme ve diğer teferruatlar.
  • Halı Teslimatı: Halılarınız, adresinize ücretsiz servis aracımızla teslim edilir.
Bize oy ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]