adana cukurova hali yikama fiyatlari

₺ Çukurova halı yıkama fiyatları

Halı boyutu
Birim
Fiyat
Standart
6 TL
Taban halısı
6 m²
36 TL
Salon halısı
9 m²
55 TL
Salon halısı (büyük)
12 m²
80 TL
Yatak odası takım
5 m²
30 TL

Çukurova’da ev hanımlarının genellikle kullandığı halı türü makine halısıdır. Halınızı halıcıdan alırken ekstradan bir cins belirtmediyseniz ekseriyeti makine halısı olmaktadır. Bu sebeple yukarıdaki fiyat tablosundaki örneklendirmelere göre kendiniz evde fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

₺ Şagi halı yıkama fiyatı

Halı boyutu
Birim
Fiyat
Standart
7 TL
Oturma odası halısı
6 m²
42 TL
Salon halısı
9 m²
63 TL
Çocuk odası
4 m²
28 TL
Yatak odası takım
5 m²
35 TL

Makarnalı halı, iplikli halı veya tüylü halı olarak bilinen şagi halının orijinal adı Shaggy’dir. Yere basınca yumuşaklık hissetmek isteyen, farklı bir halıya sahip olmak isteyen ve görüntüsünden ötürü kendi stilini yansıtan kişilerin tercihi olabilecek şagi halılar oldukça fazla çeşittelerdir.

Adana, Çukurova’da şagi halı yıkama işlemini steril bir şekilde sağlamaktayız. Çırptıktan sonra yıkanan şagi halılarınızın diplerindeki halıya ait olmayan tüm maddeler atılmaktadır.

₺ El dokuma halı yıkama fiyatları

Halı boyutu
Birim
Fiyat
Standart
10 TL
Salon halısı
9 m²
90 TL
Salon halı (Büyük)
12 m²
120 TL

Nostaljiyi sevenlere yönelik dokunmuş el dokuma halıları geçmişin en gerçekçi kanıtıdır. Gerek kokusu gerekse görüntüsünden ötürü yaşlı teyzelerimizin tercihi olabilecek el dokuma halıları kök boyadan imal edildiği için normal yıkama teknikleri asla uygulanamaz.

Hidrolit sıvısı ve teknolojiden uzak bir biçimde yıkaması yapılan el dokuma halılarının yıkanıp temizlenmesi oldukça zahmetli ve risklidir. Bu durumda markamız TemizlikBu’ya sonuna kadar güvenebilirsiniz. Çünkü ustalarımız işinin ehli ve yıllanmıştır.