100 Yüzüncü Yıl Halı Yıkama

100 Yüzüncü Yıl Halı Yıkama
adana 100 yuzuncu yil mahallesi hali yikama

Yüzlerce ev hanımının yorum ve çektiği videolarla, Adana 100. Yıl en iyi halı yıkama firması olarak seçtiği markamız TemizlikBu kapsamında, Yüzüncü yıl mahallesinde halı temizleme hizmeti vermekteyiz. Üstelik bizim değil, sizin müsait olduğunuz saat aralıklarında servis yapıyoruz.

WhatsApp üzerinden konum atmanız durumunda, adresinize gelerek kirlenmiş halılarınızı sipariş fişi karşılığında yıkamak/temizleme üzere alıyoruz. Acil işiniz çıktı ise halıları kapıya bırakmanız durumunda adresinize gelip halılarınızı alıp akabinde sipariş fişini kapınıza iliştirebiliriz.

Su, şampuan, köpük, leke çıkarıcı, teknoloji ve en mühimi ustalarımızın bilgileri sayesinde halılarınız tiril tiril olarak evinize geliyor. Siz ne vakit evdeyseniz güzergahımızı size göre uyarlayarak vaktinizi almıyoruz.

Halılarınızı teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istiyoruz. Bu uygulama Adana’da sadece markamız TemizlikBu ile mümkün. Başlamak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

₺ 100. Yüzüncü Yıl Halı Yıkama Fiyatları

Halı boyutu
Birim
Fiyat
Makine halısı
6 TL
Şagi (Shaggy) halı
7 TL
Plastik kaymaz taban
5 TL
Bambu halı
10 TL
El dokuma halı
10 TL

Adana Profesyonel halı temizlemeciler derneği fiyat listesiyle uyuşan ve tavsiye edilen 100 Yüzüncü yıl halı yıkama fiyatları, temizlik kalitesine nazaran oldukça makuldür. Tablodaki fiyatlara; K.D.V., Servis ve diğer tüm ekstralar dahildir. Teslimat anında nakit, Kredi kartı veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

🤔 Halılarım nasıl yıkanacak?

Aşağıdaki resmi sola (Tıpkı Instagram’daki gibi ☺️) kaydırarak Adana, 100. Yüzüncü yıl mahallesinde halılarınızın nasıl yıkanacağının ön bilgisini görmüş olacaksınız.

hali cirpma

Halı çırpma

Eski zamandaki insanların sopayla halının arkasına vurarak tozunu çıkardığını hiç duydunuz mu? İşte çırpma makinemiz bu mantıkla çalışmaktadır. Teknoloji harikası bu ürün halı diplerindeki halıya ait olmayan tüm maddeleri saniyeler içerisinde atmaktadır.
hali on leke kontrolu

Ön leke kontrolü

Halı leke kontrol tezgahında halılarınız 3 farklı ışıkta incelenmektedir. Lekeli bölgeler yıkama makinesine bırakılmadan 12 farklı leke çıkarıcı çözümlerimiz uygulanır. Bu sebeple TemizlikBu tesisinde yıkanan her bir halının temizliğinden emin oluruz.
hali yikama

Halı yıkama

Halılarınızın su ve şampuanla buluşup arındığı aşamayı okumaktasınız. 8 Adet disk fırça ve 2 adet rulo fırça halınızın temizliği için sürekli çalışmaktadır. Su ile ölçülü şampuan zerkinin akabinde halılarınız makineden sterilize edilmiş bir biçimde çıkmaktadır.
hali sikma

Su tahliyesi

Merkez kaç tekniği ile çalışan santrifüj modeli halı sıkma makinesi 1400 D/D hızında çalışmaktadır. Halıdaki su oranını %2~3 oranına kadar iner. Böylece halıda sararma, kokma ve geç kurumaya bağlı hiç bir problem yaşanmaz. 3 Dakikada işlem tamamlanmaktadır.
hali kurutma

Halı kurutma

Üzeri güneşten muhafazalı yan kısımları ise tül ile izole edilmiş halı kurutma bölümümüz halılarınızın sağlıklı bir biçimde tam anlamıyla kurutulduğu bölümdür. Hava şartlarına bağlı olarak 10~15 saat arasında halılarınız tamamen kurumuş bir hale gelir.
hali kalite kontrol

Kalite kontrol

Halılarınız teker teker masaya yatırılıp incelenir. Çünkü TemizlikBu her şeyden önce temizliğe önem vermektedir. Bebeğiniz halıya dokunduğunda sağlığına bir zarar gelmemesi adına. Ayak sağlığınız koruma altında olsun diye...Her halı bizim için değerlidir.
teslimata hazir hali

Paketleme/Teslimat

Halınızın hav ve tüy alımı Arnica turbo başlığa emanet. 2 Adet turbo başlık halınızın üzerinde tıpkı dans eder gibi defalarca gezer. Sonuç olarak halıda, halıya ait olmayan tüm maddeler vakumlanmış olur. Sonrasında ise halılarınız teslimat üzere servise çıkar.

🎁 100. Yüzüncü Yıl Halı Yıkama Kampanyaları

adana kampanyali hali yikama
adana acil hali yikama

💯 100. Yüzüncü Yıl En İyi Halı Yıkama

adana 100 yuzuncu yil en iyi hali yikama

Adana 100. Yüzüncü yıl mahallesindeki ev hanımlarına 2014 yılından itibaren halı yıkama hizmeti vermeye başladık. Günümüzde tesisimizi ve kalitemizi geliştirerek halen yüzüncü yıl mahallesinde halı temizleme işlemi sağlamaktayız.

Müşterilerimizi bekletmeden ve fazla meşgul etmeden usulca halı yıkama hizmetini gerçekleştiriyoruz. 🛻 Geliyoruz, getiriyoruz, evde misiniz❓ vb. gibi durumlarda müşterilerimizle sürekli iletişim halinde oluyoruz.

İşin ekonomik durumundan bahsedecek olursak bir ev hanımı evdeki imkanlarla halı yıkayamaz. Böylelikle hemen bir komşusundan veya arkadaşından veyahut İnternetten: Adana 100. Yıl halı yıkama fiyatları araması yapar. En ucuz veya en kaliteli hizmet almak bir ev hanımının elbette ki hür iradesidir. Fakat iş temizlik ve sağlıkla alakalı olduğundan ötürü, bir halı yıkamacıdan ziyade halı temizleme markasından hizmet alınması gerekmektedir.

hali yikama cukurova oncesi hali yikama cukurova sonrasi
cukurova hali yikama oncesi cukurova hali yikama sonrasi
cukurova hali yikama once cukurova hali yikama sonra

#Vaktiniz değerli: Buna istinaden sizin uygun olduğunuz saat aralığında servis yapıyoruz.

#Sağlığınız önemli: Sizin ayak ve bebeğinizin el sağlığının korunabilmesi adına en önemli makinemiz çırpma ile halılarınızı pırıl pırıl yapıyoruz.

Sonuç itibariyle Adana 100. yüzüncü yıl mahallesinde yaşıyor ve profesyonel işleyişi olan kurumsal bir markadan halı yıkama/temizleme işlemi almak isterseniz, TemizlikBu olarak biz hizmete hazırız.

Sıkça sorulan sorular

Normalde halıları siz toplayıp kapıya kadar getiriyorsunuz fakat halıları yerden kaldıramayacak derecede bir rahatsızlığınız varsa yada yaşlı iseniz, halıları toplamanızda size yardım edebiliriz.

Hijyen ve sanitasyon kuralları gereğince halılarınız yer ve duvardan uzak bir biçimde bekler/işlem görür. Bekleme bölümünde ise ahşap yerine plastik palet kullanılır.

Bunun garantisini her ne kadar da anlatsak bir yere kadar. Bu sebeple müşterilerimize şunu söylemekteyiz= Teslimat esnasında en kirli halınız hangisi/hangileri ise açıp birlikte kontrol edelim. 🙂

Bu sorunun cevabı TemizlikBu Instagram hesabımızdaki müşterilerimizin çektiği videolarda gizli.

Poşet halıları taşımak ve taşırken kirlenmemesi adına kullanılmaktadır. Adana, nemli bir havaya sahipliğinden ötürü her ne kadarda halı kurumuş olsa da sonradan nemlenme ve terleme yapabiliyor. Lütfen halıları teslim aldığınızda, poşetten çıkaramıyorsanız dahi ağzını açınız.